Plat bord 27cm blauw Azul
SKU: 740423
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740423 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blue |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 27cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 27 |
| Lengte (cm) | 27 |
| Breedte (cm) | 27 |
| Hoogte (cm) | 2.7 |
| Gewicht | 0,725 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode: | 25410595784015 |
| Width: | 0.275 m |
| Height: | 0.095 m |
| Length: | 0.275 m |
| Weight: | 4.35 kg |
| Quantity: | 6 |
| Barcode: | 15410595784018 |
| Width: | 0.21 m |
| Height: | 0.3 m |
| Length: | 0.29 m |
| Weight: | 8.7 kg |
| Quantity: | 12 |
| Barcode: | 35410595784012 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.04 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 339.3 kg |
| Quantity: | 468 |