Kop 20cl blauw Azul
SKU: 740431
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740431 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Kop |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blue |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 20cl |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 7.5 |
| Lengte (cm) | 7.5 |
| Breedte (cm) | 7.5 |
| Hoogte (cm) | 7 |
| Inhoud (cl) | 20 |
| Gewicht | 0,19 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 12 |
| Barcode: | 25410595784244 |
| Width: | 0.185 m |
| Height: | 0.165 m |
| Length: | 0.27 m |
| Weight: | 2.28 kg |
| Quantity: | 12 |
| Barcode: | 15410595784247 |
| Width: | 0.35 m |
| Height: | 0.295 m |
| Length: | 0.395 m |
| Weight: | 9.12 kg |
| Quantity: | 48 |
| Barcode: | 35410595784241 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.04 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 164.16 kg |
| Quantity: | 864 |