Kom 16xH6cm blauw Azul
SKU: 740426
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740426 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blue |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 16xH6cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 16 |
| Lengte (cm) | 16 |
| Breedte (cm) | 16 |
| Hoogte (cm) | 6 |
| Inhoud (cl) | 71 |
| Gewicht | 0,495 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 2 |
| Barcode: | 25410595784039 |
| Width: | 0.165 m |
| Height: | 0.11 m |
| Length: | 0.165 m |
| Weight: | 0.99 kg |
| Quantity: | 2 |
| Barcode: | 15410595784032 |
| Width: | 0.335 m |
| Height: | 0.24 m |
| Length: | 0.34 m |
| Weight: | 7.92 kg |
| Quantity: | 16 |
| Barcode: | 35410595784036 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.1 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 190.08 kg |
| Quantity: | 384 |