Kom 21xH5cm blauw Azul
SKU: 740427
Azul is geïnspireerd op de kleuren en patronen van de Mediterrane kust. Het expressieve, functionele design vormt een sterke basis die gerechten extra laat spreken.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740427 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Azul |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Blue |
| Kleuren | Blauw, Bruin, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 21xH5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 21 |
| Lengte (cm) | 21 |
| Breedte (cm) | 21 |
| Hoogte (cm) | 5 |
| Inhoud (cl) | 100 |
| Gewicht | 0,435 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode: | 25410595784046 |
| Width: | 0.22 m |
| Height: | 0.12 m |
| Length: | 0.22 m |
| Weight: | 2.61 kg |
| Quantity: | 6 |
| Barcode: | 15410595784049 |
| Width: | 0.265 m |
| Height: | 0.235 m |
| Length: | 0.465 m |
| Weight: | 10.44 kg |
| Quantity: | 24 |
| Barcode: | 35410595784043 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.08 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 250.56 kg |
| Quantity: | 576 |