Kom 25,5xH4,5cm grijs Nuance
SKU: 740358
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740358 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grey |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 25,5xH4,5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 25.5 |
| Lengte (cm) | 25.5 |
| Breedte (cm) | 25.5 |
| Hoogte (cm) | 4.5 |
| Inhoud (cl) | 120 |
| Gewicht | 0,62 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 3 |
| Barcode: | 25410595783858 |
| Width: | 0.27 m |
| Height: | 0.095 m |
| Length: | 0.27 m |
| Weight: | 1.86 kg |
| Quantity: | 3 |
| Barcode: | 15410595783851 |
| Width: | 0.3 m |
| Height: | 0.305 m |
| Length: | 0.42 m |
| Weight: | 7.44 kg |
| Quantity: | 12 |
| Barcode: | 35410595783855 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.06 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 133.92 kg |
| Quantity: | 216 |