Plat bord 27cm grijs Nuance
SKU: 740353
De veelzijdige Nuance-collectie combineert een zacht kleurverloop met een subtiel en tijdloos functioneel design. De perfecte keuze voor elke tafel.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740353 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Nuance |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | Grey |
| Kleuren | Beige, Grijs, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 27cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 27 |
| Lengte (cm) | 25.5 |
| Breedte (cm) | 25.5 |
| Hoogte (cm) | 2.7 |
| Gewicht | 0,735 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode: | 25410595783810 |
| Width: | 0.275 m |
| Height: | 0.095 m |
| Length: | 0.275 m |
| Weight: | 4.41 kg |
| Quantity: | 6 |
| Barcode: | 15410595783813 |
| Width: | 0.22 m |
| Height: | 0.295 m |
| Length: | 0.285 m |
| Weight: | 8.82 kg |
| Quantity: | 12 |
| Barcode: | 35410595783817 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.04 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 343.98 kg |
| Quantity: | 468 |