Plat bord 32cm brown flower Retro
Serveer nostalgie met het 32cm bruine bloemenbord uit de Retro-collectie van BonBistro. Perfect voor stevige maaltijden, dit stevige porseleinen stuk combineert vintage charme met moderne functionaliteit en is een must-have voor drukke bistro's en gezellige cafés.
SKU: 741063
€ 14,95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Retro combineert vintage charme met moderne functionaliteit. Hoogwaardig porselein, ontworpen voor intensief gebruik in horecagelegenheden.
- Hoogwaardig porselein
- Vaatwasbestendig
- Horeca-proof en robuust
- Beschikbaar in diverse designs
| SKU | 741063 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Retro |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 15 jan 2025 |
| Hoofdkleur | White |
| Kleuren | Bruin, Crème, Groen, Offwhite, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 32cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 32 |
| Lengte (cm) | 32 |
| Breedte (cm) | 32 |
| Hoogte (cm) | 3 |
| Gewicht | 1,005 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 2 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595774030 |
| Width: | 0.31 m |
| Height: | 0.05 m |
| Length: | 0.33 m |
| Weight: | 2.01 kg |
| Quantity: | 2 |
Outer carton
| Barcode: | 15410595774033 |
| Width: | 0.31 m |
| Height: | 0.325 m |
| Length: | 0.34 m |
| Weight: | 12.06 kg |
| Quantity: | 12 |
Palet
| Barcode: | 35410595774037 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.14 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 217.08 kg |
| Quantity: | 216 |