Kom 10xH4,5cm beige Linea
SKU: 740375
Linea combineert een eenvoudig design met een subtiele randstructuur. Functioneel ontworpen voor professioneel gebruik, vormt Linea een neutrale en stijlvolle basis voor elke presentatie.
- Inglaze design, volledig vaatwasbestendig
- Horeca proof kwaliteitsporselein
- Comfortabel gewicht en aangenaam handteerbaar
- Borden met versterkte rand voor extra bescherming tegen chippen
- 3 jaar anti-chip garantie
| SKU | 740375 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Linea |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 8 jun 2026 |
| Hoofdkleur | White |
| Kleuren | Beige, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Afwerking | Printdecor |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 10xH4,5cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 10 |
| Lengte (cm) | 10 |
| Breedte (cm) | 10 |
| Hoogte (cm) | 4.5 |
| Inhoud (cl) | 21,5 |
| Gewicht | 0,175 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode: | 25410595783926 |
| Width: | 0.155 m |
| Height: | 0.11 m |
| Length: | 0.16 m |
| Weight: | 1.05 kg |
| Quantity: | 6 |
| Barcode: | 15410595783929 |
| Width: | 0.335 m |
| Height: | 0.24 m |
| Length: | 0.335 m |
| Weight: | 8.4 kg |
| Quantity: | 48 |
| Barcode: | 35410595783923 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.12 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 201.6 kg |
| Quantity: | 1152 |