Plat bord 27,5cm met gouden rand Retro
Serveer nostalgie met het 27,5 cm witte bord met gouden rand uit de Retro-collectie van BonBistro. Perfect om je culinaire creaties te presenteren, dit stevige porseleinen stuk combineert vintage charme met moderne functionaliteit, ideaal voor drukke bistro's en cafés.
SKU: 741072
€ 9,95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Retro combineert vintage charme met moderne functionaliteit. Hoogwaardig porselein, ontworpen voor intensief gebruik in horecagelegenheden.
- Hoogwaardig porselein
- Vaatwasbestendig
- Horeca-proof en robuust
- Beschikbaar in diverse designs
| SKU | 741072 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Retro |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 15 jan 2025 |
| Hoofdkleur | White |
| Kleuren | Crème, Goud, Offwhite, Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 27cm |
| Geproduceerd in | Egypte |
| Diameter | 27 |
| Lengte (cm) | 27 |
| Breedte (cm) | 27 |
| Hoogte (cm) | 2.5 |
| Gewicht | 0,625 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Nee |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595774078 |
| Width: | 0.27 m |
| Height: | 0.095 m |
| Length: | 0.27 m |
| Weight: | 3.75 kg |
| Quantity: | 6 |
Outer carton
| Barcode: | 15410595774071 |
| Width: | 0.21 m |
| Height: | 0.29 m |
| Length: | 0.285 m |
| Weight: | 7.5 kg |
| Quantity: | 12 |
Palet
| Barcode: | 35410595774075 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.04 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 292.5 kg |
| Quantity: | 468 |