Kom 14xH8cm Basic White
SKU: 750755
Basic White combineert tijdloze elegantie met praktische functionaliteit. Met een verfijnde rand voor een subtiele touch, speciaal ontworpen voor intensief gebruik in horecagelegenheden.
- Hoogwaardig porselein
- Vaatwas- en magnetronbestendig
- Horeca-proof en robuust
- Verkrijgbaar in verschillende varianten
| SKU | 750755 |
|---|---|
| Merk | Bonbistro |
| Collectie | Basic White |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 5 jan 2024 |
| Hoofdkleur | White |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 14,5xH8cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 14.5 |
| Lengte (cm) | 14.5 |
| Breedte (cm) | 14.5 |
| Hoogte (cm) | 8 |
| Inhoud (cl) | 62 |
| Gewicht | 0,495 |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 6 |
| Barcode: | 25410595758825 |
| Width: | 0.27 m |
| Height: | 0.15 m |
| Length: | 0.15 m |
| Weight: | 2.97 kg |
| Quantity: | 6 |
| Barcode: | 15410595758828 |
| Width: | 0.285 m |
| Height: | 0.315 m |
| Length: | 0.325 m |
| Weight: | 11.88 kg |
| Quantity: | 24 |
| Barcode: | 35410595758822 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.1 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 285.12 kg |
| Quantity: | 576 |